Redsys payment module (1.0.2) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Language
cs: Jazyk

en: Currency
cs: Měna

en: Send
cs: Poslat

en: Your e-mail
cs: Váš e-mail

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Dutch
cs: Holandsky

en: German
cs: Německy

en: Polish
cs: Polsky

en: Swedish
cs: Švédsky

en: About
cs: Popis

en: Catalan
cs: Katalánsky
