Redsys payment module (1.0.2) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Forms
cy: Ffurflenni

en: Language
cy: Iaith

en: Send
cy: Anfon

en: Your e-mail
cy: Eich e-bost

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: German
cy: Almaeneg

en: Polish
cy: Pwyleg

en: Swedish
cy: Swedeg

en: Catalan
cy: Catalaneg

en: Basque
cy: Basgeg

en: Galician
cy: Galiseg
