Redsys payment module (1.0.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Language
el: Γλώσσα

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Test
el: Δοκιμή

en: Send
el: Αποστολή

en: About
el: Περί
