Redsys payment module (1.0.2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Language
eo: Lingvo

en: Send
eo: Sendu

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: German
eo: Germana

en: Polish
eo: Pola

en: Swedish
eo: Sveda

en: Catalan
eo: Kataluna

en: Basque
eo: Eŭska

en: Galician
eo: Galega
