Redsys payment module (1.0.2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Language
sv: Mál

en: English
sv: Enskt

en: French
sv: Franskt

en: Italian
sv: Italskt

en: Spanish
sv: Spanskt

en: Dutch
sv: Hollendskt

en: German
sv: Týskt

en: Polish
sv: Pólskt

en: Swedish
sv: Svenskt

en: About
sv: Um

en: Catalan
sv: Katalanskt

en: Basque
sv: Baskiskt

en: Galician
sv: Galisiskt
