Redsys payment module (1.0.2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Forms
is: Form

en: Language
is: Tungumál

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Test
is: Prófa

en: Send
is: Senda

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Italian
is: Ítalska

en: Spanish
is: Spænska

en: Commerce
is: Verslun

en: Dutch
is: Hollenska

en: German
is: Þýska

en: Polish
is: Pólska

en: Swedish
is: Sænska

en: About
is: Um

en: Catalan
is: Katalónska

en: Galician
is: Galíska
