Redsys payment module (1.0.2) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Language
kk: Тіл

en: Test
kk: Тест

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: Dutch
kk: Голланд

en: German
kk: Неміс

en: Polish
kk: Полдық

en: Swedish
kk: Шведтік

en: Catalan
kk: Каталан

en: Basque
kk: Баск

en: Galician
kk: Галисия
