Redsys payment module (1.0.2) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Language
km: ភាសា

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Send
km: ផ្ញើ

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Polish
km: ប៉ូឡូញ

en: Swedish
km: ស៊ុយអែដ

en: About
km: អំពី

en: Catalan
km: កាតាឡាន

en: Basque
km: ​​បាស្កេ

en: Galician
km: ហ្គាលីស្យាន
