Redsys payment module (1.0.2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Language
mr: भाषा

en: Currency
mr: चलन

en: Test
mr: चाचणी

en: Send
mr: पाठवा

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Dutch
mr: डच

en: German
mr: जर्मन

en: Swedish
mr: स्वीडिश

en: Galician
mr: गेलिशियन
