Redsys payment module (1.0.2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Italian
my: အီတလီ

en: Spanish
my: စပိန်

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်

en: German
my: ဂျာမာန်

en: About
my: အကြောင်း
