Redsys payment module (1.0.2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Polish
ps: پولنډی

en: Swedish
ps: سويډنی

en: About
ps: په اړه
