Redsys payment module (1.0.2) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Language
ru: Язык

en: Currency
ru: Валюта

en: Test
ru: Тест

en: Send
ru: Отправить

en: Your e-mail
ru: Ваш E-Mail

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Italian
ru: Итальянский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Commerce
ru: Торговля

en: Environment
ru: Окружение

en: Live
ru: Действующий

en: Dutch
ru: Голландский

en: German
ru: Немецкий

en: Polish
ru: Польский

en: Portuguese
ru: Португальский

en: Swedish
ru: Шведский

en: About
ru: Информация

en: Card
ru: Карточка

en: Catalan
ru: Каталанский

en: Select payment method
ru: Сценарий оплаты

en: Basque
ru: Баскский

en: Galician
ru: Галисийский

en: Moon
ru: Луна
