Redsys payment module (1.0.2) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Send
sq: Dërgo

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: German
sq: Gjermanisht

en: Polish
sq: Polonisht

en: Portuguese
sq: Portugeze

en: Swedish
sq: Suedisht

en: About
sq: Informacione

en: Catalan
sq: Katalane

en: Basque
sq: Baske
