Redsys payment module (1.0.2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Language
sr: Језик

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Dutch
sr: холандски

en: German
sr: немачки

en: Polish
sr: пољски

en: Catalan
sr: каталонски

en: Basque
sr: баскијски
