Redsys payment module (1.0.2) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Test
ug: سىناق

en: Send
ug: يوللاش

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: German
ug: گرمانچە

en: Polish
ug: پولەكچە

en: Swedish
ug: شىۋىت

en: About
ug: ھەققىدە

en: Catalan
ug: كاتالان

en: Basque
ug: باسك تىلى
