Redsys payment module (1.0.2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Send
vi: Gửi

en: Your e-mail
vi: Địa chỉ email của bạn

en: Environment
vi: Môi trường

en: About
vi: Giới thiệu

en: Terminal
vi: Thiết bị cuối
