Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Field
cy: Maes

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Start Date
cy: Dyddiad cychwyn

en: General
cy: Cyffredinol

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Date and time
cy: Dyddiad ac amser
