Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: General
el: Γενικά

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Autocomplete matching
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Date and time
el: Ημερομηνία και ώρα

en: Date type
el: Τύπος ημερομηνίας

en: Link label to the referenced entity
el: Σύνδεση ετικέτας με την αναφερόμενη οντότητα

en: Choose the type of date to create.
el: Επιλέξτε τον τύπο ημερομηνίας που θα δημιουργηθεί.

en: Date only
el: Μόνο ημερομηνία

en: Format: @display
el: Μορφότυπος: @display

en: Type of item to reference
el: Πληκτρολογήστε το στοιχείο αναφοράς

en: Reference method
el: Μέθοδος αναφοράς

en: Entity reference selection plugin settings
el: Ρυθμίσεις πρόσθετου επιλογής αναφοράς οντότητας
