Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: General
kk: Басты

en: Date and time
kk: Дата және уақыт
