Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: General
lt: Bendras

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Date type
lt: Datos tipas

en: Choose the type of date to create.
lt: Pasirinkite kuriamos datos tipą.

en: Date only
lt: Tik data

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas

en: Reference method
lt: Referencinis metodas
