Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: General
lv: Galvenie

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Date type
lv: Datuma tips
