Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Value
ne: मान

en: Label
ne: लेबल

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Date and time
ne: मिति र समय
