Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Field
nl: Veld

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Start Date
nl: Begindatum

en: End Date
nl: Einddatum

en: General
nl: Algemeen

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: Formatter settings
nl: Instellingen van opmaakhulpmiddel

en: Date type
nl: Data type

en: Link label to the referenced entity
nl: Label linkt naar gerefereerde entiteit

en: Choose the type of date to create.
nl: Specificeer het aan te maken datum-type.

en: Date only
nl: Alleen datum

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
nl: Kies een formaat voor de datumweergave. Let op dat het formaat past bij de waarde van het veld. Laat bijvoorbeeld de tijd weg voor een veld dat alleen maar een datum bevat.

en: Format: @display
nl: Opmaak: @display

en: Type of item to reference
nl: Itemtype om naar te verwijzen

en: Reference method
nl: Referentie-methode

en: Computed date
nl: Berekende datum

en: The computed DateTime object.
nl: Het berekende datum/tijd-object

en: Entity reference selection plugin settings
nl: Instellingen voor de entiteitsreferentieselectie plug-in

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
nl: Maximaal aantal suggesties bij automatisch aanvullen.
