Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: General
te: సాధారణ

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Date and time
te: తేదీ మరియు సమయం
