Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Label
ug: بەلگە

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Date and time
ug: چېسلا ۋە ۋاقىت
