Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Autocomplete matching
am: የራሥ-ሙላ ማዛመድ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ

en: Date and time
am: ቀን እና ሰዓት

en: Link label to the referenced entity
am: መሰየሚያውን ከሚጣቀሰው አካል ጋር አገናኝ

en: Type of item to reference
am: ማጣቀስ የተፈለገው ዓይነት

en: Reference method
am: የማጣቀሻ ስልት

en: Entity reference selection plugin settings
am: የአካል ማጣቀሻ መምረጫ ተሰኪ ቅንብሮች
