Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: General
ast: Xeneral

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu
