Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Field
az: Sahə

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: General
az: Əsas

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Date and time
az: Tarix və saat

en: Date type
az: Tarix növü
