Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Date format
be: Фармат даты

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: General
be: Агульны

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Date and time
be: Дата і час

en: Date type
be: Фармат даты

en: Link label to the referenced entity
be: Зрабіць цэтлік спасылкай на сутнасць
