Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Date format
bg: Формат на датата

en: General
bg: Общи

en: Date and time
bg: Дата и час
