Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག

en: Date and time
bo: དུས་ཚོད་དང་ཟླ་ཚེས

en: Date type
bo: ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རིགས
