Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Date format
bs: Format datuma

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Autocomplete matching
bs: Auto-kompletirajuće uklapanje

en: Date and time
bs: Datum i vrijeme
