Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Date format
ca: Format de la data

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Autocomplete matching
ca: Coincidència en l'autocompletat

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Date and time
ca: Data i hora

en: Date type
ca: Tipus de data

en: Link label to the referenced entity
ca: Enllaça l'etiqueta a l'entitat referenciada

en: Choose the type of date to create.
ca: Escolliu el tipus de data a crear.

en: Date only
ca: Només data

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
ca: Escolliu un format per a mostrar la data. Estigueu segurs d'establir un format correcte per al camp, p. ex. ometeu l'hora per a un camp que només té una data.

en: Type of item to reference
ca: Tipus d'element a referenciar

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar

en: Entity reference selection plugin settings
ca: Paràmetres del connector de selecció de referències d'entitat

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
ca: Nombre màxim de suggeriments de l'autocompletat.
