Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: General
et: Üldine

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Formatter settings
et: Vormindaja seaded

en: Date type
et: Kuupäeva tüüp

en: Link label to the referenced entity
et: Lingi silt viidatud olemile

en: Choose the type of date to create.
et: Vali millist tüüpi kuupäeva luua.

en: Date only
et: Ainult kuupäev

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
et: Vali kuupäeva kuva formaat. Veendu, et antud formaat vastab vastava välja vajadustele.

en: Format: @display
et: Formaat: @display

en: Type of item to reference
et: Viidatava elemendi tüüp

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: Computed date
et: Arvutatud kuupäev

en: The computed DateTime object.
et: Arvutatud DateTime objekt.

en: Entity reference selection plugin settings
et: Olemi viitamise valiku plugina sätted
