Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Date format
eu: Data formatua

en: End Date
eu: Bukaera data

en: General
eu: Orokorra

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Date and time
eu: Data eta ordua

en: Date type
eu: Data mota

en: Format: @display
eu: Formatua: @display
