Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: General
fa: عمومی

en: Size of textfield
fa: اندازه فیلد متن

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Autocomplete matching
fa: تطابق خودکار

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: Date and time
fa: تاریخ و زمان

en: Date type
fa: نوع تاریخ

en: Type of item to reference
fa: نوع آیتم برای مرجع شدن

en: Reference method
fa: روش ارجاع

en: Entity reference selection plugin settings
fa: تنظیمات انتخاب افزونه عنصر مرجع
