Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Date format
gl: Formato de data

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: General
gl: Xeral

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Autocomplete matching
gl: Concordancia de autocompretar

en: Date and time
gl: Data e hora

en: Date type
gl: Tipo de data

en: Type of item to reference
gl: Tipo de artigo a referenciar

en: Reference method
gl: Método de referencia

en: Entity reference selection plugin settings
gl: Configuración do plugin de escolla de referencia de entidade
