Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Date only
gu: માત્ર તારીખ

en: Reference method
gu: સંદર્ભ પદ્ધતિ

en: Computed date
gu: ગણાંયેલ તારીખ
