Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Start Date
hr: Od datuma

en: End Date
hr: Do datuma

en: General
hr: Općenito

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Date and time
hr: Datum i vrijeme

en: Date type
hr: Vrsta datuma
