Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: General
hu: Általános

en: Size of textfield
hu: A szövegmező mérete

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Autocomplete matching
hu: Automatikus kiegészítés módja

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Date and time
hu: Dátum és idő

en: Formatter settings
hu: Formázó beállításai

en: Date type
hu: Adattípus

en: Link label to the referenced entity
hu: Link címkéje a hivatkozott entitáshoz

en: Choose the type of date to create.
hu: Dátumtípus kiválasztása.

en: Date only
hu: Csak dátum

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
hu: Ki kell választani a dátum formátumot a megjelenítéshez. Meg kell bizonyosodni róla, hogy a formátum megfelelő a mező számára, például ki kell hagyni az idő kijelzést, ha a mező csak dátumot tartalmaz.

en: Format: @display
hu: Formátum: @display

en: Type of item to reference
hu: Hivatkozó elem típusa

en: Reference method
hu: Hivatkozási mód

en: Computed date
hu: Számított dátum

en: The computed DateTime object.
hu: A kiszámolt időbélyeg objektum.

en: Entity reference selection plugin settings
hu: Entitáshivatkozásokat kiválasztó bővítmény beállításai

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
hu: Az automatikusan kiegészített javaslatok számának felső határa.
