Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: General
is: Almennt

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Date and time
is: Dag- og tímasetning
