Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Label
jv: Judul

en: Date format
jv: Format tanggal

en: General
jv: Umum

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Date and time
jv: Tanggal lan wektu

en: Date type
jv: Tipe data
