Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: General
ka: ზოგადი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Date and time
ka: თარიღი და დრო
