Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Date and time
km: កាល​បិរច្ឆេទ និង​ពេល​វេលា

en: Date type
km: ប្រភេទ​កាល​បរិច្ឆេទ
