Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Start Date
kn: ಆರಂಭ ದಿನಾಂಕ

en: End Date
kn: ಮುಕ್ತಾಯ ದಿನಾಂಕ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Date and time
kn: ಸಮಯ ಮತ್ತು ದಿನಾಂಕ
