Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: General
ku: گشتی

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Date and time
ku: ڕێکەوت و کات

en: Date type
ku: جۆری بەروار
