Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Date format
ml: തിയ്യതി രൂപഘടന

en: Reference method
ml: സൂചനാ മാർഗ്ഗം
