Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक

en: General
mr: साधारण

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Type of item to reference
mr: संदर्भास द्यावयाच्या आयटमचा प्रकार

en: Reference method
mr: संदर्भाची पद्धत
