Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Label
my: အညွန်း

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Autocomplete matching
my: အလိုအလ​ျောက် တိုက်စစ်ခြင်း

en: Date and time
my: နေ့ရက် နှင့် အချိန်
