Reference Date Combo Field (1.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Date format
oc: Format de data

en: End Date
oc: Data de fin

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Date and time
oc: Data e ora

en: Date type
oc: Tipe de data
